تاریخ شمسی: 1397/06/28

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
اعضای کمیته راهبردی مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کار نوپا فاوا مازندران منصوب شدند
» تاریخ انتشار: 13:53:23 1396/7/10
دکتر علی معتمدزادگان طی حکمی  اعضای کمیته راهبردی مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کار نوپا فاوا مازندران را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، طي حكمي از سوي  دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران، اعضای کمیته مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کار نوپا فاوا مازندران  را منصوب کرد.

اعضای این کمیته متشکل از نمایندگان از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشگاه مازندران، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، نظام صنفی یارانه ای و پارک علم و فناوری مازندران می باشند.

در این حکم ها آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده ، به موجب این حکم به مدت یکسال به سمت "  کمیته راهبردی مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا استان مازندران"    منصوب می شوید. امید است با استعانت از پروردگار متعال و  مدنظر قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالي)، و در ارتباط موثر با پارک علم و فناوری مازندران و مراکز رشد سطح استان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ارتقاء توانمندی های این مرکز و پیشبرد اهداف و سیاستهای دولت تدبیر و امید در توسعه نوآوری های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات موفق و موید باشید.

» تصاویر بیشتر :