تاریخ شمسی: 1400/10/28

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
اینستاگرام پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
رئیس پارک علم و فناوری مازندران: گردش مالی ۳۰۰ میلیارد تومانی شرکت‌های پارک علم و فناوری مازندران
» تاریخ انتشار: 9:58:48 1399/1/16
رئیس پارک علم و فناوری مازندران، میزان گردش مالی شرکت‌های دانش بنیان را در استان تا آذر ماه سال جاری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، دکتر علی معتمدزادگان میزان گردش مالی شرکت‌های دانش بنیان استان را تا پایان آذرماه سال جاری بیش از دویست میلیارد و ۹۶۲ میلیون و ۵۸۴ هزار ریال اعلام کرد و گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان استان امسال بیش از یک میلیون و سیصد هزار دلار صادرات محصولات فناورانه داشته‌اند.

وی با بیان اینکه ایجاد شبکه نوآوری و فناوری مازندران و ایجاد اشتغال برای هزار و ۳۳۰ نفر در شرکت‌های دانش بنیان از جمله دستاوردها است، افزود: ۶هزار و ۴۳۰ مترمربع فضای استقرار مفید برای شرکت‌ها ایجاد شده است.

دکتر معتمدزادگان ادامه داد: در حال حاضر ۶ مرکز رشد واحدهای فناوری در شهرستان‌های ساری، سیمرغ، نوشهر، آمل، تنکابن و بهشهر و چهار ساختمان در مرکز شهر ساری برای استقرار واحدهای فناور و دانش بنیان وجود دارد.

وی برگزاری سه هزار و۱۳۶ نفر ساعت دوره‌های آموزشی، راه اندازی مرکز نوآوری و فناوری، شروع تکمیل عملیات عمرانی ساخت مرکز نوآوری و رشد نوشهر را از جمله اقدامات  پارک علم و فناوری مازندران در سال 1398 برشمرد و گفت: با حضور وزیر علوم و استاندار مازندران کلنگ پردیس پارک علم وفناوری استان به زمین زده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران، برپایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و پنجمین فن بازار استانی را از دیگر اقدامات بیان کرد.

» تصاویر بیشتر :