تاریخ شمسی: 1401/07/04

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
اینستاگرام پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
توسط محققان پارک علم و فناوری مازندران دستگاه سونا اکسیژن فعال (ازون) تولید شد
» تاریخ انتشار: 14:56:21 1398/12/7
توسط محققان پارک علم و فناوری مازندران، دستگاه سونا اکسیژن فعال جهت تخریب مستقیم و شکست مولکول چربی در بدن و دفع آن از منافذ پوست وهمچنین افزایش سیستم ایمنی بدن و جوان سازی پوست تولید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، آنتی اکسیدان ها  این مولکولهای مفید و ارزشمند در بسیاری از مواد غذایی وجود دارند و حتی تعدادی از ویتامینها هم انواعی از همین آنتی اکسیدانها محسوب می شوند و بسیاری از بیماریها بدلیل وجود اکسیدانها در بدن ایجاد می شوند. اکسیدانها موادی مخرب هستندکه بعضا در روند سوخت و ساز بدن بطور ناخواسته تولید می شوند. آنتی اکسیدانها مولکولهایی هستند که اکسیدانها را خنثی کرده و اثرات مخرب آنها را از بین می برند.

یکی از روشهای بسیار موثر تولید آنتی اکسیدان در بدن استفاده از اتم اکسیژن یا  اکسیژن فعال  است که قابلیتهایی بسیار فراتر از مولکول اکسیژن دارد.  از این جهت اکسیژن فعال  مثل تزریق واکسن عمل می کند و همانطور که واکسن با تحریک سیستم ایمنی از بروز بیماری جلوگیری می کند ، اکسیژن فعال نیز با تسهیل ساخت آنتی اکسیدان با اکسیدانهای مخرب بدن مبارزه می کند.

اکسیژن فعال  قابلیتهای دیگری نیز دارد از جمله اینکه می تواند باعث از بین رفتن میکروبها و ویروسها  و حذف بافتهای مرده از بدن شود .همچنین اکسیژن فعال  می تواند با افزایش سوخت و ساز بدن و بخصوص سلولهای چربی زیر جلدی، به کاهش وزن و از بین رفتن سلولیتهای پوست کمک نماید.

 علی خواجوی مقدم مدیر عامل شرکت مدار گستر فناور چالوس در این باره گفت: دستگاه های سونا اکسیژن فعال جهت تخریب مستقیم و شکست مولکول چربی در بدن و دفع آن از منافذ پوست به صورت املاح  و درافزایش مولکول DPG ۲,۳  به عنوان محرک قوی گلبول های قرمز در اکسیژن رسانی به بافت ها  و جوان سازی پوست- احیای عالی سیستم گردش خون – تقویت سیستم ایمنی بدن  بسیار مفید است.

وی نقش این دستگاه را در  کاهش ۴۰۰ تا ۶۰۰ کالری  در هر جلسه استفاده از دستگاه و همچنین  تسریع در بهبود زخم  و سم زدایی بدن، اکسید و دفع سموم و فلزات سنگین بوسیله تعریق بدن ،  تسریع  روند درمان بیماری های عفونی و خود ایمنی موثر دانست و افزود: افزایش سیستم دفاعی در مقابل سرطان و دیابت و بیماریهای خود ایمنی ،  کاهش درد  توام با  آرامش  ریلکس شدن بدن بسیار مفید خواهد بود.

 مدیر عامل شرکت مدار گستر فناور چالوس گفت: وجود روشهای درمانی بسیار گران و پرخطر نیاز جامعه را برای متد های درمانی جایگزین موثر تر و ایمن تر را بیش از پیش افزایش میدهد . حس امنیت در درمان امری بسیار ضروری برای مردم جامعه می باشد و ما به کمک دستگاه سونا اکسیژن فعال  راهکارهای موثر در مشکلات مربوط به پوست و لاغری و زیبایی در حوزه پزشکی و ورزشی که درمان ان به روش های متداول ممکن نیست و یا هزینه بالاتری دارد را ارئه می دهیم .

خواجوی مقدم افزود: عدم وجود رقیب داخلی، کاهش قیمت به یک سوم نسبت به نمونه خارجی با همان کیفیت و استاندارد، دقت بالا تر و عملکرد بهتر نسبت به نمونه خارجی با روش ابداعی، سهولت استفاده از دستگاه از مزید های رقابتی این دستگاه می باشد.

وی تصریح کرد: دستگاه سونا اکسیيژن فعال استاندارد ملی ایران،  گواهی های CE  ISO -  را دارا می باشد.

» تصاویر بیشتر :